Вызов организатора похорон круглосуточно: +37065979248 , +37060348802


Palikite atsiliepimą

Laba diena, tik dabar susidėliojo mintys... Tik dabar galiu rašyti. Prieš daugiau nei dvi savaites išlydėjome mūsų gerąją, mylimą Juliją... 
Nuo visos šeimos labai noriu padėkoti už nuoširdžią, apgalvotą, tvarkingą ir aiškią pagalbą tomis sunkiomis mums visiems dienomis. 

Papuolėme į labai jaukią erdvę, kuri suteikė savarankiškumo ir laisvės pabendrauti, pabūti artimųjų rate. Buvome išgelbėti nuo buities, kuri net ir tokią minutę egzistuoja... Buvome aprūpinti "nuo....iki". 

Dėkojame taip pat už kantriai sudėliotą ceremoniją,  patarimus.

Dar dabar mintyse skamba žodžių eilutės, pakabintos prie nuotraukos, suteikiančios vidinės ramybės, paleidžiant mūsų Juliją...

AČIŪ

Jūratė

2024-05-11

Su didelę padėką ir tik geriausiais pagyrimais norėčiau pasakyti Ačiū Vladimirui už visas suteiktas paslaugas, už malonų bendravimą sunkioje minutėje ir ypač padėka vaikinams kurie iškasė ir paruošė duobę,labai tvarkingai ir gražiai, tai didelis darbas. Vladimir, вам низкий поклон и спасибо

Laila 2024-02-19

Noriu išreikšti dideli dekinguma ymonei " AMŽIAUS VARTAI " Vladimirui ir visam kolektyvui už didele šiluma , užuojauta ,supratimguma ,profesionaluma , palydint anapilin mylima mamyte ačiu jums už jusu profesionaluma

Arvydas 2024-02-08

ХОЧУ ВЫРАЗИТЬ ПРИЗНАТЕЛЬНОСТЬ, ВЛАДИМИРУ И КОЛЛЕКТИВУ ''AMZIAUS VARTAI'' ЗА ХОРОШУЮ ОРГАНИЗАЦИЮ ВО ВРЕМЯ ПОХОРОН, МОЕГО ПАПЫ ЧАДОВА ЮРИЯ. ЭТО БЫЛ ТЯЖЕЛЫЙ ПЕРИОД ДЛЯ НАШЕЙ СЕМЬИ, НО ПОНИМАНИЕ И ХОРОШАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ, ПОМОГЛО НАМ ПРОВОДИТЬ ДОСТОЙНО ПАПУ В ПОСЛЕДНИЙ ПУТЬ. БЛАГОДАРЮ

ЕЛЕНА ГУМУЛИАУСКИЕНЕ 2022-09-07

Ką tik palaidojau mamą, esu begalo dėkinga šiai įmonei už tokį kruopstuma, už tokį nuostabų organizuotuma, žmogui su didžiausiu skausmu labai palengvino neprarasti pusiausvyros, didelis didelis ačiū, linkėčiau visiems prašyti pagalbos šios UAB,, Amžiaus vartai,,

Dama Plungė 2022-09-01

Большое спасибо Вам, за ваши услуги, работу, внимание. Все на высшем уровне, с Вами легче перенесли утрату...

Olia K 2022-07-07

Liepos pradžioje teko laidoti staigiai užgesusį tėvelį.Be galo buvo jautru sutikti tokį nuoširdų,visaapimantį pono Vladimiro dėmesingumą,patarimus ir be galo šiltą bendravimą.

Didžiulė padėka Jums.

Alma Petkeviciene 2022-07-28

Noriu nuoširdžiai padėkoti "amžiausvartai"už malonų aptarnavimą .Asmeniškai dekoju Vitalijai,už supratingumą ir nuoširdžia pagalbą,puikų aptarnavimą ir bet kokiu klausimu galėjome kreiptis ,bet kada.Tai labai palengvina,ir taip sunkia akimirka.

Ačiu dar kart,už pagalbą laidojamt mano mamyte.

Pagarbiai Ilona su šeima.2021-08-06

Labai didelis Ačiū jūsų komandai padėjus sunkia valandą pargabenant brolį iš Anglijos į Lietuvą.Puikus ir organizuotas darbas.

Irina

Dėkingi už suteiktas profesionalias paslaugas ir už nuolaidą joms.

Pagarbiai, Ingrida B.

Я очень благодарна за прекрасное отношение и сочувствие, помощь во всём. Прекрасные люди работают, относятся с пониманием, помогут советом(когда ты впервые столкнулся с горем) ответят на все интересующие вопросы, когда бы не позвонил телефон в зоне действия. Особая благодарность Владимиру, замечательный человек.

2020-07-16

Visos Lukšių šeimos vardu išreiškiu širdingiausią padėką laidojimo namų "Amžiaus vartai" kolektyvo darbuotojams ir vadovui už profesionalų ir jautrų darbą išlydint į paskutinę kelionę mums labai brangų ir mylimą žmogų Regimantą. Linkiu kiekvienam iš jūsų daug šiltų akimirkų su savo artimaisiais, kad tas liūdesys, kurį matote ir patiriate savo darbe, nenusėstų Jumyse ir Jūsų šeimose, o visiems liūdintiesiems, kurie kreipsis į Jus, padėtumėte taip, kaip sunkią valandą padėjote mums.

AČIŪ..

Lukšių šeima.2020-07-23

 

Nuoširdžiai dėkoju UAB „Amžiaus vartai“ darbuotojams, o ypač ponui Tomui už nuoširdumą ir dėmesį palydint į paskutinę kelionę man brangų žmogų – mamą. Viskas buvo atlikta profesionaliai ir punktualiai. „Amžiaus vartai“ visiškai patenkino mano lūkesčius. Linkiu Jums kuo geriausios kloties šiame nelengvame, bet labai reikalingame darbe.

Gražina 2020-05-24

Ačiū jums labai labai.

Petras Grūšlaukis 2019

Kai netenki artimo ir mylimo Žmogaus, tarytum sustoja laikas... Ačių ''Amžiaus vartai'' kolektyvui už užjautimą, žmogišką supratimą ir profesonalią pagalbą

Alvidas Žurkauskas 2019-05-13

Labai kultūringi, nuoširdūs, empatiški darbuotojai. Kokybiškos paslaugos.

Valė Norkuvienė 2018

Didelis ačiū jūsų firmai už pagalba.

Ignas Viršilas 2018

 

Pries metus naudojausi siomis paslaugomis,buvau labai patenkinta, labai siltas aptarnavimas Brian Alexander Cosgrove.

2018-04-17

Nuoširdžiai dėkojame visos šeimos vardu už Jūsų darbą ir ypatingai ponui Vladimirui už profesionalumą,supratingumą užklupus mūsų skausmui netekus mamos per patį nedėkingiausią momentą - karantiną. Patys užstrigome užsienyje ir negalėjome pasirūpinti mamytės laidojimu. Jūsų įmonės darbuotojai viskuo pasirūpino, mums esant labai toli. Viskas atlikta labai profesionaliai, nuo A iki Z... pradedant mamos paėmimu,parinkimu drabužių, urnos,kremavimu ir visų reikalingų dokumentų sutvarkymu. Žmonės dirbantys šioje įstaigoje praktiškai visą parą konsultavo, patarė. Absoliutus skaidrumas kas liečia ataskaitas.

Didelis Jums Ačiū visos šeimos vardu .

Nėra žodžių kalboje tokių, Nes apsakyti negaliu, Ką šiandien aš jaučiu... Ir padėkos tikrai čia maža, Bet gaila iš tiesų, daugiau aš nieko negaliu, Tik tai ištart žodelį - "ačiū". uz didele pagalba parvezant mano tevelio Negreckio Jono kuna is ispanijos,aciu uz visas jusu paslaugas ir gera sirdi.

Nuosirdziai lenkiuosi. Dukra Stase Norkuvienė

2017-03-01

Мы признательны сотрудникам фирмы за организацию последнего прощания с дорогим нам родственником.В этот трудный час они помогали советами и провели ритуал на желаемом достойном уровне.Фирма предлагает разнообразный спектр ритуальных услуг, учитывает индивидуальные предпочтения и пожелания родных и близких ,принимая во внимание финансовые возможности на данный период времени.Сотрудники тактичны и предупредительны.Рекомендуем обращаться в тяжелое для Вас время,это-надежные и обязательные люди.С уважением и благодарностью семья Елинских.

2017-12-30

Очень признательны Владимиру и всему коллективу фирмы за внимание, сочувствие и неоценимую помощь в тяжелый час. 
Ваше сердечное отношение помогает пережить утраты. Большое-большое всем спасибо за вашу высокопрофессиональную, 
непростую и очень нужную работу.
Галина и Юля Тупикины
Noriu išreikšti dideli dėkingumą įmonei "Amžiaus vartai" ir ponui Artūrui. Dar karta ačiū jums už jūsų supratingumą,dėmesį,nuoširdumą ir aišku profesionalumą atliekant tokį nelengva darbą. Ačiū už gražu ir rūpestinga palidejima mano mamytes į paskutine kelione.
Su didele pagarba dukra Olga.
Norėčiau dar kartą padėkoti Vladimirui ir imonei „Amžiaus Vartai“ už jų paslaugas, pastangas ir supratimą laidojant mano močiutę Svetlaną.. Likau patenkintas paslaugomis, o Vladimiras tikrai elgėsi garbingai, supratingai ir žmogiškai. Ačiū jums ir sekmės!
Сeрдeчноe спасибо за отзывчивоe отношeниe к чужому горю,за помощь при организации похорон нашeй любимой мамы Киликии Дятловой.(2017.03.29)
Лично спасибо за тeплоe чeловeчeскоe отношeниe и профeссионализм Владимиру Воловник.Мы остались очень довольны свeтлым,просторным залом,комнатой отдыха для близких.
Рeкомeндую,высокоe качeство,разумныe цeны.
Мы остались очeнь довольны.
Спасибо Вам,“Amžiaus vartai“

Išreiškiame padėką firmos „Amžiaus vartai“ kolektyvui už pagalbą paruošiant mūsų mylimos mamos kūną laidojimui.
Tepadeda Jums Dievas

Pagarbiai.
Vladislava Liutkutė
Rūta Petreikienė
Rietavas 2016 10 22

Didelis ačiū padedant laidoti mylimą mamą. Ypač ponui Tomui dėkingas. lai jus ir kolektyvą lydi sėkme.
Nuoširdžiai dėkojame visam kolektyvui, vadybininkui Vladimirui už greitą, nuoširdžą pagalbą sunkia mums minute. Linkime sekmės jusu sunkiame darbe. AČIŪ.
Pagarbiai
Šileikienė
2016 10 10
Nuoširdus ačiū visam Jūsų įmonės kolektyvui už pagalba į paskutinę kelionę palydint mylimą mamą Genovaitę Bertašienę. Jūs esate savo srities profesionalai, šiltai bendraujantis ir užjaučiantis kolektyvas. Jūs pasirūpinate viskuo, taip palengvindami netekties skausmą artimiesiems. Linkime jūms sveikatos sunkiame jūsų darbe ir dar kartą didelis Jums ačiū.
Хочу выразить благодарность всем работникам, которые с вниманием и заботой отнеслись к нашему горю. Все было продумано до мелочей, нам не пришлось вообще ничего делать или за что-либо волноваться.
Norime išreikšti didelę padėką firmos UAB Amžiaus vartai visam kolektyvui, už didžiulę pagalba, už žmogišką supratingumą mūsų šeimai, atėjus sunkiai valandai…

Nuoširdžiai Jums dėkojame.

Nuoširdžiai norime padėkoti įmonei UAB „Amžiaus vartai“, o ypač Artūrui Gaidauskui už profesionalų darbą ir supratingumą į paskutinę kelionę palydint mums artimą ir brangų žmogų. Sunkią netekties valandą profesionalūs šios įmonės darbuotojai atsakingai atliko savo darbus, suteikė reikiamą informaciją visais laidotuvių aspektais. Kiekvienas atliktas darbas buvo su išskirtiniu dėmesiu ir užuojauta. Ši įmonė ir jos darbuotojai padėjo sumažinti laidotuvių rūpesčius ir maksimaliai patenkino mūsų lūkesčius.

Asta Liuberskienė

Nuoširdžiai dėkojame darbuotojams už suteiktą nuoširdžią pagalbą, jautrumą, dėmesingumą, profesionalumą, rūpestį palydint į paskutinę kelionę mylimą tėvelį Povilą Zubricką. Tepadeda Jums Dievas.

Pagarbiai, Diana ir Virgaudas Kačenauskai